Guardmaster - Ferrogard GS1 and GS2 Actuator - 440N-A02056
CopieCopie
Guardmaster - Ferrogard GS1 and GS2 Actuator
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • modèle - aimant, non codé
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
440N-A02056
Réf. Fournisseur
440N-A02056
Réf. Commerciale
440N-A02056
modèle:
aimant, non codé
440A Interlock Switch Accessories, Actuator for Ferrogard GS1 & GS2, Alnico
  • Non-contact actuation
  • High tolerance to misalignment
  • High switching current (up to 3 A, 110V AC)