Allen-Bradley - Term Block Style 24V DC 1 Pole - 700-TBR24
CopieCopie
Allen-Bradley - Term Block Style 24V DC 1 Pole
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :28
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - autre
Réf. Routeco
700-TBR24
Réf. Fournisseur
700-TBR24
Réf. Commerciale
700-TBR24
type d'accessoire/pièce détachée:
autre
Replacement changover relay. 1CO. 24V AC/DC. For use with 700HLT socket
  • Includes tube base/Octal (8- or 11-pin) terminals
  • Includes DPDT or 3PDT
  • Includes 10 A, B300 contact rating