Allen-Bradley - Standard Solid-State Pressure - 836P-N2NFGA30A-D4
CopieCopie
Allen-Bradley - Standard Solid-State Pressure
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
836P-N2NFGA30A-D4
Réf. Fournisseur
836P-N2NFGA30A-D4
Réf. Commerciale
836P-N2NFGA30A-D4
Solid-State Pressure Sensor, Standard, Non-Display, Transmitter, 0 psi (0 bar), 1/4 NPT Female, 30 psi (2.06 bar), Gauge, 4-20 mA Analog Only, 4-Pin DC Micro(M12),