Allen-Bradley - Relay Socket 20 Way Red Jumper - 700-TBJ20R
CopieCopie
Allen-Bradley - Relay Socket 20 Way Red Jumper
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :3
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - pont de connexion
Réf. Routeco
700-TBJ20R
Réf. Fournisseur
700-TBJ20R
Réf. Commerciale
700-TBJ20R
type d'accessoire/pièce détachée:
pont de connexion
Jumper link. 20 way. Red. For use with 700-HL (1-pole)
  • Includes tube base/Octal (8- or 11-pin) terminals
  • Includes DPDT or 3PDT
  • Includes 10 A, B300 contact rating