Allen-Bradley - MP Series Electric Cylinder - MPAR-A2600C-V4A
CopieCopie
Allen-Bradley - MP Series Electric Cylinder
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
MPAR-A2600C-V4A
Réf. Fournisseur
MPAR-A2600C-V4A
Réf. Commerciale
MPAR-A2600C-V4A
MP-Series Electric Cylinders, 600 mm (23.62 in.), 230V AC, Multiturn 128 sin/cos ABS Encoder, 24 VDC Brake