Allen-Bradley - MCS Class CC 30 A Bus Bar LED - 141A-NFHCC30L
CopieCopie
Allen-Bradley - MCS Class CC 30 A Bus Bar LED
par 4 chaque
4
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-NFHCC30L
Réf. Fournisseur
141A-NFHCC30L
Réf. Commerciale
141A-NFHCC30L
MCS Fuse Holder,30 A, 600V,3 Pole,27 mm Wide,UL Class CC Fuses,with LED Blown Fuse Indicators,Spring Clamp Terminals,200 kA Withstand Rating,For 141A Bus Bar