Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Wires - 141A-GS54RR25
CopieCopie
Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Wires
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :35
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - technique de raccordement
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-GS54RR25
Réf. Fournisseur
141A-GS54RR25
Réf. Commerciale
141A-GS54RR25
type d'accessoire/pièce détachée:
technique de raccordement
Standard Busbar Mounting Module. 25A. 200 x 54mm. Includes supply wires. For use with 5/10mm thick busbar
  • Adapters plug directly onto the busbar
  • Suitable for use with control plug
  • Multiple adapters can be combined to bigger platforms by use of the connection clips
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A