Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Termin - 141A-FS108V200T
CopieCopie
Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Termin
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - technique de raccordement
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-FS108V200T
Réf. Fournisseur
141A-FS108V200T
Réf. Commerciale
141A-FS108V200T
type d'accessoire/pièce détachée:
technique de raccordement
Busbar Mounting Module with terminals. 200A. 222 x 108mm. Terminals up to 70mm. For use with 5/10mm thick busbar
  • Adapters plug directly onto the busbar
  • Adapters ≤ 81 mm wide can be combined to bigger platforms by use of the connection clips
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A