Allen-Bradley - Kinetix Cable Single DSL 2090 - 2090-CSBM1E1-14AF27
CopieCopie
Allen-Bradley - Kinetix Cable Single DSL 2090
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - câble de connexion
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
2090-CSBM1E1-14AF27
Réf. Fournisseur
2090-CSBM1E1-14AF27
Réf. Commerciale
2090-CSBM1E1-14AF27
type d'accessoire/pièce détachée:
câble de connexion
Kinetix Single Cable 14 AWG AWG, Continuous-flex, Single Motor Power With Brake Wires, 27 meters
  • Quick connect SpeedTEC® DIN connectors for easier servo connection.
  • Power cables with brake options available from 16 AWG to 2 AWG.