Allen-Bradley - "Contactor,Definite Purpos90 Am" - 400-DP30ND3-X
CopieCopie
Allen-Bradley - "Contactor,Definite Purpos90 Am"
Réf. Routeco
400-DP30ND3-X
Réf. Fournisseur
400-DP30ND3-X
Réf. Commerciale
400-DP30ND3-X
400 Definite Purpose Contactor, 30A, 120V 50/60Hz, 3 Poles, Open, W/O QC Terminals on Line and Load Side