Allen-Bradley - Cable and Rod Disconnect Kits - 1494U-R100-CR-M
CopieCopie
Allen-Bradley - Cable and Rod Disconnect Kits
Réf. Routeco
1494U-R100-CR-M
Réf. Fournisseur
1494U-R100-CR-M
Réf. Commerciale
1494U-R100-CR-M
1494U Disconnect Switch Rod or Cable Operated, 100AClass R clips, 600V, 100 A Fusible switch, 100 A clips, Threaded rod (19 in. maximum), Painted Metal handle