Allen-Bradley - Busbar Adaptor Module - 141A-FL110V250T
CopieCopie
Allen-Bradley - Busbar Adaptor Module
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - plaque d'adaptateur
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-FL110V250T
Réf. Fournisseur
141A-FL110V250T
Réf. Commerciale
141A-FL110V250T
type d'accessoire/pièce détachée:
plaque d'adaptateur
MCS Standard Busbar Module with terminal on top. Width 110mm. Length 320mm.250A. For 141A Compact Busbar System
  • Adapters plug directly onto the busbar
  • Adapters ≤ 81 mm wide can be combined to bigger platforms by use of the connection clips
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A