Allen-Bradley - Bus Bar Fuse Switch - 141A-NFD250SB
CopieCopie
Allen-Bradley - Bus Bar Fuse Switch
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-NFD250SB
Réf. Fournisseur
141A-NFD250SB
Réf. Commerciale
141A-NFD250SB
NH Fuse Switch Disconnector, Fuse Switch, 3 Pole, 250 A, 690V, NH Size 1 Fuses, For 141A Bus Bar