Allen-Bradley - Bus Bar Fuse Switch - 141A-NFD125SB
CopieCopie
Allen-Bradley - Bus Bar Fuse Switch
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-NFD125SB
Réf. Fournisseur
141A-NFD125SB
Réf. Commerciale
141A-NFD125SB
NH Fuse Switch Disconnector, Fuse Switch, 3 Pole, 125 A, 690V, NH Size 00 Fuses, For 141A Bus Bar