Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module - 141A-SM63RS45
CopieCopie
Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-SM63RS45
Réf. Fournisseur
141A-SM63RS45
Réf. Commerciale
141A-SM63RS45
141A MCS Mounting System Adapter Modules, MCS Iso Busbar Module, 63mm x 260mm, 45 Amp, 1 MCS Specific Top Hat Rail + 1 Standard Top Hat Rail