Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module - 141A-GS45RR25M
CopieCopie
Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module
par 10 chaque
10
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - technique de raccordement
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-GS45RR25M
Réf. Fournisseur
141A-GS45RR25M
Réf. Commerciale
141A-GS45RR25M
type d'accessoire/pièce détachée:
technique de raccordement
Standard Busbar Mounting Module. 45mm x 200mm, 32 Amp, 2 MCS Specific Top Hat Rail, Priced per piece ;must buy in multiples of 10
  • Adapters plug directly onto the busbar
  • Suitable for use with control plug
  • Multiple adapters can be combined to bigger platforms by use of the connection clips
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A