Allen-Bradley - ArmorConnect 3PH Pwr Media Mtr - 280-PWRM29G-M10
CopieCopie
Allen-Bradley - ArmorConnect 3PH Pwr Media Mtr
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
280-PWRM29G-M10
Réf. Fournisseur
280-PWRM29G-M10
Réf. Commerciale
280-PWRM29G-M10
Non-shielded cordset cable assembly with straight male / flying leads, 29 mm shell, 4 Pin, 12 AWG Conductors 10 Meters