Allen-Bradley - Analog Cable Connection Produc - 1492-ACAB025BA69
Réf. Routeco
1492-ACAB025BA69
Réf. Fournisseur
1492-ACAB025BA69
Réf. Commerciale
1492-ACAB025BA69
non
Pre-wired Cable for 1769-IF4 (S-ended voltage) Analog input, 5 twisted-pair conductors, #22 AWG, shielded, w1769-RTBN18 connector & AIFM 15-Pin D-shell connector, length 2.5 meter (8.2 feet)
  • 15 and 25 pin.
  • Standard length cable with shield – 0.5, 1.0, 2.5, 5.0 mm.
  • 15 and 25 pin build to order length cables with shield.
  • Supports 1756, 1769, 1746, 1794 and 1771 I/O Platforms.
  • #22 AWG Wire.