Allen-Bradley - 873P 2500mm Ultrasonic Sensor - 873P-D30P2-2500-D5
CopieCopie
Allen-Bradley - 873P 2500mm Ultrasonic Sensor
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
873P-D30P2-2500-D5
Réf. Fournisseur
873P-D30P2-2500-D5
Réf. Commerciale
873P-D30P2-2500-D5
Proximity Sensor, Plastic Barrel, Programmable, 2 PNP Discrete, 30mm Diameter, 200mm to 2500mm Sensing Distance, Micro Quick Disconnect, 5 Pin (DC)