Allen-Bradley - 873M Ultrasonic Sensor - 873M-D18AV300-D4
CopieCopie
Allen-Bradley - 873M Ultrasonic Sensor
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
873M-D18AV300-D4
Réf. Fournisseur
873M-D18AV300-D4
Réf. Commerciale
873M-D18AV300-D4
Proximity Sensor, Cylindrical 18mm, Analog Voltage (0-10V DC), 18mm Diameter, 50mm to 300mm Sensing Distance, Micro Quick-Disconnect (DC)