Allen-Bradley - 6m IO-Link Ultrasonic Sensor - 873P-D30AIP2-6000-D5
CopieCopie
Allen-Bradley - 6m IO-Link Ultrasonic Sensor
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
873P-D30AIP2-6000-D5
Réf. Fournisseur
873P-D30AIP2-6000-D5
Réf. Commerciale
873P-D30AIP2-6000-D5
Proximity Sensor, Plastic Barrel, Programmable, Dual Discrete & One Analog (4-20mA), 30mm Diameter, 350mm to 6000mm Sensing Distance, Micro Quick Disconnect, 5 Pin (DC)