Allen-Bradley - 60 Amp Definite Purpose Contac - 400-DP60ND3
CopieCopie
Allen-Bradley - 60 Amp Definite Purpose Contac
Réf. Routeco
400-DP60ND3
Réf. Fournisseur
400-DP60ND3
Réf. Commerciale
400-DP60ND3
400 Definite Purpose Contactor, 60A, 120V 50/60Hz, 3 Poles, Open,