Allen-Bradley - 40 mm Config Stack Light - 854JC-NPTB24Y3Y4
CopieCopie
Allen-Bradley - 40 mm Config Stack Light
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
854JC-NPTB24Y3Y4
Réf. Fournisseur
854JC-NPTB24Y3Y4
Réf. Commerciale
854JC-NPTB24Y3Y4
Bulletin 854JC Configured Stack Lights, 0.5 in NPT Base, Black Housing Color, 24V AC/DC Control Voltage, Level 1 - Steady LED Green Lens, Level 2 - Steady LED Red Lens