Allen-Bradley - 40 Amp Definite Purpose Contac - 400-DP40ND3
CopieCopie
Allen-Bradley - 40 Amp Definite Purpose Contac
Réf. Routeco
400-DP40ND3
Réf. Fournisseur
400-DP40ND3
Réf. Commerciale
400-DP40ND3
400 Definite Purpose Contactor, 40A, 120V 50/60Hz, 3 Poles, Open,