Allen-Bradley - 30mm Momentary Push Button 800 - 800T-QB24RD2
CopieCopie
Allen-Bradley - 30mm Momentary Push Button 800
Réf. Routeco
800T-QB24RD2
Réf. Fournisseur
800T-QB24RD2
Réf. Commerciale
800T-QB24RD2
30.5mm Type 4/13 Mom. Contact PB-Illum., Red, Ext. Hd w/o Guard, Incand./No Options, 24V AC/DC, 1 NC