Allen-Bradley - 24VDC In 22 to 27VDC Out 480W - 1606-XLSBUFFER24
CopieCopie
Allen-Bradley - 24VDC In 22 to 27VDC Out 480W
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - autre
  • largeur - 64 mm
  • hauteur - 124 mm
  • profondeur - 102 mm
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
1606-XLSBUFFER24
Réf. Fournisseur
1606-XLSBUFFER24
Réf. Commerciale
1606-XLSBUFFER24
type d'accessoire/pièce détachée:
autre
largeur:
64 mm
hauteur:
124 mm
profondeur:
102 mm
Allen Bradley Battery Pack 12V DC DIN Rail Mounted. The buffer unit is a supplementary device for regulated DC24V power supplies. It buffers load currents during typical mains faults and load peaks.
  • Includes rated outputs between 80…960 W (3.3...40 A at 24V DC)
  • Features 150% power boost to handles start-up loads