Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8 - 800FM-LMT44MN3RX01S
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
800FM-LMT44MN3RX01S
Réf. Fournisseur
800FM-LMT44MN3RX01S
Réf. Commerciale
800FM-LMT44MN3RX01S
800F Illuminated Mushroom Operators, Illuminated, Twist to Release, 40mm, Round Metal (Type 4/13, IP66), , Integrated LED, Metal Latch Mount, 24V AC/DC, Red LED, 0 N.O. Contact(s), 1 N.C. Contact(s), Self Monitoring