Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB - 800F-11WU243
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
800F-11WU243
Réf. Fournisseur
800F-11WU243
Réf. Commerciale
800F-11WU243
800F Accessories, 800F Legend Plate, 30 X 40mm Std., 2 Piece Snap-In (Plate and Frame), Universal: down arrow (symbol), White with Black Legend Text, 22.5mm Opening, 1 Per Package