Allen-Bradley - 2 Ckt Panel Mount Alarm 2 Ckt - 855PD-B24SEF3422
  • mode de pose - montage en saillie
  • couleur de calotte - autre
Réf. Routeco
855PD-B24SEF3422
Réf. Fournisseur
855PD-B24SEF3422
Réf. Commerciale
855PD-B24SEF3422
couleur de calotte:
autre
IP65
855PD Panel Mount Dual Circuit Alarms, Black Housing, 24V AC/DC, 30 mm, Full Lens Illumination, Green, Red Lens, 22.5 mm Mounting Hole