Allen-Bradley - 2 Ckt Panel Mount Alarm 2 Ckt - 855PD-B24MEC1322
  • mode de pose - montage en saillie
  • couleur de calotte - vert
Réf. Routeco
855PD-B24MEC1322
Réf. Fournisseur
855PD-B24MEC1322
Réf. Commerciale
855PD-B24MEC1322
couleur de calotte:
vert
IP65
855PD Panel Mount Dual Circuit Alarms, Black Housing, 24V AC/DC, 45 mm, Light and Sound Combination, Sounder, Green Lens, 22.5 mm Mounting Hole