Allen-Bradley - "141C Connection Module, 48A UL" - 141C-VN16
CopieCopie
Allen-Bradley - "141C Connection Module, 48A UL"
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141C-VN16
Réf. Fournisseur
141C-VN16
Réf. Commerciale
141C-VN16
141C connection module, 63A IEC, 48A UL, 22.5mm width, 3- pole with spring terminals, 16mm².