Allen-Bradley - "141C Connection Module, 100A U" - 141C-VN50
CopieCopie
Allen-Bradley - "141C Connection Module, 100A U"
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141C-VN50
Réf. Fournisseur
141C-VN50
Réf. Commerciale
141C-VN50
141C connection module, 125A IEC, 100A UL, 45mm width, 3- pole with box terminals, 50mm².