Allen-Bradley - 140G 125A G Frame Molded Case - 140G-G6C3-C16-KJ
CopieCopie
Allen-Bradley - 140G 125A G Frame Molded Case
Réf. Routeco
140G-G6C3-C16-KJ
Réf. Fournisseur
140G-G6C3-C16-KJ
Réf. Commerciale
140G-G6C3-C16-KJ
140G - Molded Case Circuit Breaker, G frame, 65 kA Interrupt Rating, T/M - Thermal Magnetic, 3 Poles, Rated Current 16 A, 1 No/NC AUX, 24V