Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 25 x " - 1492-MTWO25X62
KopierenKopieren
Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 25 x "
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
1492-MTWO25X62
Hersteller-Referenz
1492-MTWO25X62
Kommerzielle Referenz
1492-MTWO25X62
Conductor and cable marker tags, spool packaging, self-adhesive, wrap-around wire identification, length 62mm, width 25.4mm, conductor outer dimension 1 - 13.7mm, polyester film material, HB flammability rating (UL 94), White