Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 12 x " - 1492-MTWO12X18
KopierenKopieren
Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 12 x "
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
1492-MTWO12X18
Hersteller-Referenz
1492-MTWO12X18
Kommerzielle Referenz
1492-MTWO12X18
Conductor and cable marker tags, spool packaging, self-adhesive, wrap-around wire identification, length 18mm, width 12mm, conductor outer dimension 1 - 3mm, polyester film material, HB flammability rating (UL 94), White.