Allen-Bradley - VP-Series Electric Cylinder - VPAR-B3200H-Q2B
KopierenKopieren
Allen-Bradley - VP-Series Electric Cylinder
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
VPAR-B3200H-Q2B
Hersteller-Referenz
VPAR-B3200H-Q2B
Kommerzielle Referenz
VPAR-B3200H-Q2B
VP-Series Electric Cylinders, 200 mm (8.3 in.), 460V AC, 18-Bit absolute multi-turn digital encoder (Hiperface DSL protocol) SIL 2 (PLd) rated, 9-bit secondary safety channel, No Brake