Allen-Bradley - Transmitted Beam Glass Fiber O - 43GT-TIS10SS120
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Transmitted Beam Glass Fiber O
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
43GT-TIS10SS120
Hersteller-Referenz
43GT-TIS10SS120
Kommerzielle Referenz
43GT-TIS10SS120
Fibre Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.05 m (120 in.)
  • Standard cable length of 0.9 meters (36 in.)
  • Standard glass cable with stainless steel sheathing temperatures: -40...260 °C (-40...500 °F)
  • Standard glass cable with PVC sheathing temperatures: -40...96 °C (-40...200 °F)
  • Custom glass cables for high temperatures: -40...482 °C (-40...900 °F)