Allen-Bradley - "Terminal Block, Resistor, 121 " - 1492-LD4RB121
KopierenKopieren
Allen-Bradley - "Terminal Block, Resistor, 121 "
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
1492-LD4RB121
Hersteller-Referenz
1492-LD4RB121
Kommerzielle Referenz
1492-LD4RB121
Spring Clamp Terminal Block,Two-Circuit Feed-Through Block,4 mm (# 22 AWG - # 10 AWG) or 2.5 mm (# 22 AWG - # 12 AWG),Two level block with a selectable metal oxide film resistor value between the 2 levels,Black (Standard),120 Ohm Resistance