Allen-Bradley - Surface-Mount 30 mm Stack Ligh - 855D-P00SC20B24Y3Y5Y4P1
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Surface-Mount 30 mm Stack Ligh
  • Funktion - Dauerlicht
  • Betriebsspannung AC 50 Hz - 24...24 V
  • Betriebsspannung DC - 24...24 V
  • Außendurchmesser - 30 mm
Lieferanten Ref.
855D-P00SC20B24Y3Y5Y4P1
Hersteller-Referenz
855D-P00SC20B24Y3Y5Y4P1
Kommerzielle Referenz
855D-P00SC20B24Y3Y5Y4P1
Funktion:
Dauerlicht
Betriebsspannung AC 50 Hz:
Außendurchmesser:
30 mm
LED
Compact Tower Light, 30 mm, Surface-Mount, No Network Option, Stranded Cable, 2 meter, Yellow Jacket, Black, 24V AC/DC, Green Steady LED, Amber Steady LED, Red Steady LED, None Sound Alarm - Pulsing Tone, No Module