Allen-Bradley - PowerFlex Air Cooled 753 AC Dr - 20F14NC260JA0NNNNN
  • Netzspannung - 380...480 V
  • Nennausgangsstrom I2N - 260 A
Lieferanten Ref.
20F14NC260JA0NNNNN
Hersteller-Referenz
20F14NC260JA0NNNNN
Kommerzielle Referenz
20F14NC260JA0NNNNN
Nennausgangsstrom I2N:
260 A
PowerFlex 753 AC Drive, with Embedded I/O, Air Cooled, DC Input with Precharge, Open Type, 260 Amps, 132kW ND, 110kW HD, 400 VAC, 3 PH, Frame 6, Filtered, CM Jumper Installed, DB Transistor, Blank (No HIM)