Allen-Bradley - Power Flange Mounted Relay - 700-HHF62Z24
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Power Flange Mounted Relay
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
700-HHF62Z24
Hersteller-Referenz
700-HHF62Z24
Kommerzielle Referenz
700-HHF62Z24
700-HHF General Purpose Flange Cover Power Relay, 25 Amp Contact, DPDT, 24V DC
  • Includes panel mounted configurations
  • Includes blade-style quick connect terminals
  • Offers 2-pole and 3-pole versions
  • Offers 20 A, 25 A, and 30 A contact ratings