Allen-Bradley - PCB Pin Style Relay - 700-HPX2A24
KopierenKopieren
Allen-Bradley - PCB Pin Style Relay
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
700-HPX2A24
Hersteller-Referenz
700-HPX2A24
Kommerzielle Referenz
700-HPX2A24
Slim Line Relay with "PIN Style" Terminations. 700-HP General Purpose PCB PIN Style Relay. 8 A. 2 Pole. DPDT. 24V 50/60Hz.
  • Offers 8 A contact rating, inrush up to 15 A @ 120V AC
  • Includes 2-Pole (2 c/o) silver or gold contacts
  • Offers 5 mm pin spacing - semiconductor