Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder - MPAR-B3200E-M4E
Lieferanten Ref.
MPAR-B3200E-M4E
Hersteller-Referenz
MPAR-B3200E-M4E
Kommerzielle Referenz
MPAR-B3200E-M4E
MP-Series Electric Cylinders, 200 mm (8.3 in.), 460V AC, Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder, 24 VDC Brake