Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder - MPAR-B3100H-M2E
Lieferanten Ref.
MPAR-B3100H-M2E
Hersteller-Referenz
MPAR-B3100H-M2E
Kommerzielle Referenz
MPAR-B3100H-M2E
MP-Series Electric Cylinders, 100 mm (4.15 in.), 460V AC, Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder, No Brake