Allen-Bradley - MCS ISO 54 mm Bus Bar Adaptor - 141A-SS54RR25
KopierenKopieren
Allen-Bradley - MCS ISO 54 mm Bus Bar Adaptor
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Grundlegende Spezifikationen
  • Art des Zubehörs/Ersatzteils - Anschlusstechnik
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
141A-SS54RR25
Hersteller-Referenz
141A-SS54RR25
Kommerzielle Referenz
141A-SS54RR25
Art des Zubehörs/Ersatzteils:
Anschlusstechnik
ISO Busbar Mounting Module. 25A. 200 x 54mm. Includes supply wires. Finger proof. For use with 5/10mm thick busbar
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A