Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Termin - 141A-FS45S25
KopierenKopieren
Allen-Bradley - MCS Bus Bar Module with Termin
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Grundlegende Spezifikationen
  • Art des Zubehörs/Ersatzteils - Anschlusstechnik
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
141A-FS45S25
Hersteller-Referenz
141A-FS45S25
Kommerzielle Referenz
141A-FS45S25
Art des Zubehörs/Ersatzteils:
Anschlusstechnik
Busbar Mounting Module with terminals. 25A. 200 x 45mm. Terminals up to 6mm. For use with 5/10mm thick busbar
  • Adapters plug directly onto the busbar
  • Adapters ≤ 81 mm wide can be combined to bigger platforms by use of the connection clips
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A