Allen-Bradley - Lighting Contactor - 100L-C20NT12
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Lighting Contactor
Lieferanten Ref.
100L-C20NT12
Hersteller-Referenz
100L-C20NT12
Kommerzielle Referenz
100L-C20NT12
100L IEC Electrically Held Lighting Contactor, Open, , 12 Pole, 240V 50Hz / 277V 60Hz