Allen-Bradley - Kinetix VP Low Inertia Servo M - VPL-B1652C-QJ14AA
Lieferanten Ref.
VPL-B1652C-QJ14AA
Hersteller-Referenz
VPL-B1652C-QJ14AA
Kommerzielle Referenz
VPL-B1652C-QJ14AA
VPL Low Inertia Motors, 480V AC, 165mm Bolt Circle Frame Size, 2 (Two) Magnet Stacks, C Winding, 2300 RPM Rated Speed, 23 bit Single-turn, 12 bit Multi-turn, and 12 bit Secondary Channel SIL2 Pl(d) Safety Rated High Resolution Encoder, Keyed Shaft, Single SpeedTec Din Connector, 24V DC Holding Brake, , Standard