Allen-Bradley - Kinetix TLP Servo Motor - TLP-A090-075-DJA34A
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Kinetix TLP Servo Motor
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
TLP-A090-075-DJA34A
Hersteller-Referenz
TLP-A090-075-DJA34A
Kommerzielle Referenz
TLP-A090-075-DJA34A
TL-Series Servo Motor, 230V AC, Frame Size 90mm Bolt Circle Frame Size, , 24 bit single-turn absolute encoder, multi-turn with battery required, Keyed shaft, w/ 24V DC Brake, Standard without shaft seal