Allen-Bradley - "Heat Shrink Tube, Labeling, 10" - 1492-MHS10X25
KopierenKopieren
Allen-Bradley - "Heat Shrink Tube, Labeling, 10"
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
1492-MHS10X25
Hersteller-Referenz
1492-MHS10X25
Kommerzielle Referenz
1492-MHS10X25
Conductor and cable heat shrink marking tube, spool packaging, length 25.4mm, conductor diameter 3.2 - 9.5mm, 3:1 shrinkage ratio, polyolefine material, White.